درباره ما

:::

امروز با پیشرفت تکنولوژی و گسترش نفوذ اینترنت در کشور و جهان ، دغدغه زمان و مکان برای کاربر از بین رفته و هر کاربر میتواند از طریق مراجعه به فضای سایبر آخرین اطلاعات و اخبار مورد نظر خود را از این دهکده جهانی دریافت کند .

 از این رو گروهی از دوستداران ابیانه به منظور رساندن آخرین اخبار و اطلاعات درباره روستای تاریخی ابیانه و منطقه به مخاطبین خود که در سراسرجهان پراکنده می باشند اقدام به راه اندازی سایت اطلاع رسانی ابیانه نموده تا بتوانند از طریق این دهکده مجازی جهانی آخرین اخبار و اطلاعات مربوطه به دهکده تاریخی ابیانه و منطقه را در اختیار کاربران خود قرار دهند .

این پایگاه خواهد کوشید تا ضمن پرهیز از وارد شدن به مسایل حاشیه ای و مجادله های بی حاصل گروهی و محلی بیان کننده دغدغه های مردم روستا و منطقه باشد .

درستی، صداقت، سرعت و جامعیت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و پرهیز از اخبار غیر واقعی و دوری از درشت نمای های مغرضانه ، اجتناب از توهین و تهمت ،  سر لوحه فعالیت گردانندگان این سایت می باشد .

این سایت در امر اطلاع رسانی کاملا مستقل بوده و به هیچ گروه ، نهاد و سازمان وابستگی ندارد و در چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید .

 تریبون و سهم کوچک خود در فضای سایبری را صادقانه و متواضعانه  به مخاطبین خویش پیشکش میکنیم و به هیج وجه قصد ارائه رسانه ای یکسو و یکطرفه را نداریم و از همه کاربران که در طی مسیر با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را یاری نمایند ، پیشاپیش تقدیر و تشکر می نماییم .

 

 گروه تحریریه پایگاه اطلاع رسانی ابیانه

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

قوانین ارسال نظر :
:: نظرات ارسالی جهت انتشار میبایست به زبان فارسی نوشته شده باشند.
:: از بکار بردن الفاظ نامناسب و یا توهین به شخص یا گروه خاص و پرداختن به موضوعات خارج از چارچوب سایت بپرهیزید.
:: جهت پاسخ به نظرات دیگران می توان از گزینه پاسخ در انتهای هر نظر استفاده نمود.
:: جهت ارسال عکس در نظرات خود میتوانید نشانی اینترنتی تصاویر خود را در قسمت "عکس" ارسال نمایید.
توضیح : تصاویر خود را با رزولیشن 640*480 در سایت www.picofile.com در قسمت "ارسال فایل" بارگذاری نمایید و در قسمت نظرات پایگاه با کلیک بر روی آیکون "عکس" لینک اینترنتی ارائه شده در قسمت قبل را وارد نمایید .

کد امنیتی
تازه سازی

عضویت در سامانه

با عضویت خود به خانواده "ابیانه من" بپیوندید.

.: پايگاه اطلاع رساني ابيانه :. پست الکترونیک : info@myabyaneh.ir سامانه پیامکی : 30007004000700
© کلیه حقوق این سایت متعلق به پايگاه اطلاع رساني ابيانه بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است