برگزاری جلسه مجمع عمومی بنیاد جوانان ابیانه

جلسه مجمع عمومی بنیاد جوانان ابیانه روز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه 1396 با حضور برخی از اعضای بنیاد جوانان ابیانه و چند تن از علاقه مندان به روستای ابیانه برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ابیانه و به نقل از روابط عمومی بنیاد جوانان ابیانه ، با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده  در روزهای گذشته ، جلسه مجمع عمومی بنیاد جوانان ابیانه در روز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه 1396 با حضور برخی از اعضای بنیاد جوانان ابیانه و تنی چند از علاقه مندان به روستای ابیانه برگزار شد.

این جلسه از ساعت 18 تا 21 به طول انجامید و دستور جلسات با موضوعات ارائه گزارش فعالیت و بيلان مالي ، عضو گیری از جوانان برومند ابیانه ، بررسی انتقادات و پيشنهادات و همفکری در جهت اجرای فعالیت­های آینده بنیاد و برگزاری انتخابات هئیت مدیره جدید بنیاد جوانان ابیانه مورد بحث و گفتگو قرار گرفت .

در ابتدای جلسه آقای محمد رضا زمانی به ارائه گزارشی از عملکرد فعالیت های بنیاد جوانان ابیانه از ابتدا تاکنون اشاره و اهداف شکل گیری بنیاد و فعالیتها را دسته بندی و ارائه نمود.

نخست : خلاصه ای از فعالیت­های صورت گرفته تا قبل از عید نوروز 1395 ;

برگزاری جلسات مستمر کاری بین اعضای هیات مدیره همچنین با سایر اعضای بنیاد، با اعضای نشریه ابیانه و سایت myabyaneh، با اعضای شورا و با اهالی ابیانه و با منتقدین بنیاد جوانان ابیانه

برگزاری اردوهای مختلف تفریحی، کوه­پیمایی و گردشگری

مشارکت در امور خیریه و فعالیت­های عام المنفعه شامل مرمت مسجد نیازمرق، بازدید از بیمارستان­ها و مراکز درمانی کودکان، مشارکت با ngo های دیگر برای تامین کلاه و شال گردن برای کودکان کار، مشارکت در تهیه و توزیع نذورات در ایام مذهبی، شرکت در همایش­ها و مراسم­های یادبود و بزرگداشت، مشارکت برای حضور در مراسم فاتحه خوانی در ابیانه و ...

-  برگزاری جشنواره نوروزی 93 ابیانه شامل بازیهای محلی، همیاران طبیعت، مشارکت در جوروی و ...

برگزاری جشن های عید فطر 93: شامل اجرای بازی های محلی، جشنواره غذاهای محلی و سنتی ابیانه، مشارکت و ترغیب جوانان در پوشیدن لباس محلی و ...

برگزاری جشنواره دیار مهربانی در بوستان ابیانه با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

جشنواره نوروزی 94 شامل: ‌جشنواره عروسک­های ابیانه، جشن تجهیز مدرسه ابیانه، مشارکت در طرح پوشش لباس محلی، برگزاری شب نشینی سنتی در شبهای نوروز (کرنون)، برگزاری بازی­های محلی، مشارکت در طرح جوروی، شرکت در جشن مردمی سیزده به در

برگزاری جشن عید فطر 94 شامل: اجرای برنامه سنتی هوم بابا، جمع آوری نذورات در کنار دبستان ابیانه و تخت مصلی، جشن مردمی عید فطر در محل آسیاب ابیانه همراه با برنامه افتتاح آسیاب قدیمی ابیانه، همکاری در پوشش لباس محلی کامل توسط اهالی در مراسم عمومی

برگزاری جشنواره عکس تاسوعا و عاشورای ابیانه در محرم 94

شرکت در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

دوم : خلاصه ای از فعالیت­های صورت گرفته تا بعد از عید نوروز 1395 ;

با توجه به عدم تامین بودجه مناسب برای فعالیت­های بنیاد و تعطیلی محل برگزاری جلسات و دفتر این بنیاد، مقداری از حجم و کیفیت برنامه های این بنیاد کاسته شد و با این توصیف نیز در این دوره شاهد اجرای برنامه­های ذیل بودیم که با مشارکت همه دوستان و ابیانه­ای­های عزیز و علاقه مند به روستای ابیانه شکل گرفت و به مرحله اجرا درآمد.

 

برنامه­ های نوروز 1395 شامل:

برگزاری طرح ساماندهی اجاره خانه­های شخصی در ابیانه در ایام نوروز 1395

پخت نان سنتی در ایام نوروز در یکی از نانوایی­های سنتی ابیانه با حضور جمعی از جوانان و مردم ابیانه

مشارکت و همیاری در اجرای بازی­های محلی، مراسم جوروی و سیزده بدر

برنامه های جشنواره نوروزی ابیانه در سال 96:

به پیشنهاد بنیاد جوانان ابیانه و با مشارکت شورای اسلامی ابیانه و برگزاری جلسات منظم کاری از ماه­ها قبل، تصمیم گرفته شد تا جشن هفتادمین سالگرد تاسیس دبستان دانشوری ابیانه (دبستان شهید خلیلی)‌در نوروز 1396 در روستای ابیانه برگزار شود که با تشکیل ستاد برگزاری مراسم که اعضای آن را بنیاد جوانان ابیانه، بزرگان ابیانه­ای و اهالی علاقه­مند ابیانه، شورای اسلامی روستای ابیانه، دهیاری ابیانه، آموزش و پرورش شهرستان نطنز و دفتر میراث فرهنگی روستای ابیانه تشکیل می­دادند، جشن باشکوهی در ابیانه با حضور مردم خوب ابیانه و شخصیت­های کشوری انجام پذیرفت و از زحمات و تلاش­های معلمین و خدمتگذاران عزیزی که در این دبستان مشغول به فعالیت بوده­اند تجلیل به عمل آمد.

همچنین مشارکت در اجرای بازیهای محلی و مراسم سیزده بدر از فعالیتهای هر ساله بنیاد جوانان در ایام نوروز می باشد که این برنامه نیز به روال سالهای قبل برگزار گردید.

در ادامه جلسه آقای علی عسگری به ارائه گزارش مالی بنیاد از ابتدا تا کنون پرداخته و با اعلام میزان هزینه های صورت گرفته برای برگزاری برنامه ها به مبلغ 486.977.300 ریال و میزان درآمدهای کسب شده به مبلغ 475,898,000 ریال، عنوان کرد که در حال حاضر میزان بدهی بنیاد مبلغ 11,079,300 ریال می­باشد که از همه اعضای این بنیاد و دوستداران روستای ابیانه تقاضا کرد تا با پرداخت حق عضویت­ها و کمک­های خود، بنیاد جوانان ابیانه را برای ادامه فعالیتی که در پیش گرفته است یاری نمایند.

پس از آن اعضای حاضر در جلسه به ارائه نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود در ارتباط با فعالیت­های بنیاد جوانان ابیانه، نحوه برگزاری جلسات ، مدیریت بنیاد و نحوه جذب اعضای جدید و برنامه ­های آینده بنیاد جوانان ابیانه پرداختند و کلیه نظرات به اطلاع اعضاء رسید .

و در ادامه با پیوستن 2 نفر به اعضای جدید بنیاد جوانان ابیانه، اسامی نامزدهای هیات مدیره و بازرس برای انتخابات اعلام و برگه­ های ثبت رای بین اعضا توزیع گردید و همچنین در پایان جلسه و در حضور اعضاء انتخابات دوره جدید برگزار گردید و اعضای جدید هیات مدیره و بازرس بنیاد جوانان ابیانه انتخاب و مقرر گردید تا در اولین جلسه هیات مدیره جدید این بنیاد ، نسبت به انتخاب رئیس و سایر سمت های بنیاد اقدامات لازم در دستور کار قرار گیرد.

و در پایان برای کلیه اعضای جدید هیات مدیره این بنیاد آرزوی موفقیت در انجام برنامه­ های مورد نظر را داشته و از زحمات و تلاشهای هیات مدیره قبلی این بنیاد تقدیر و تشکر می­گردد.

 

اضافه کردن نظر

قوانین ارسال نظر :
:: نظرات ارسالی جهت انتشار میبایست به زبان فارسی نوشته شده باشند.
:: از بکار بردن الفاظ نامناسب و یا توهین به شخص یا گروه خاص و پرداختن به موضوعات خارج از چارچوب سایت بپرهیزید.
:: جهت پاسخ به نظرات دیگران می توان از گزینه پاسخ در انتهای هر نظر استفاده نمود.
:: جهت ارسال عکس در نظرات خود میتوانید نشانی اینترنتی تصاویر خود را در قسمت "عکس" ارسال نمایید.
توضیح : تصاویر خود را با رزولیشن 640*480 در سایت www.picofile.com در قسمت "ارسال فایل" بارگذاری نمایید و در قسمت نظرات پایگاه با کلیک بر روی آیکون "عکس" لینک اینترنتی ارائه شده در قسمت قبل را وارد نمایید .

کد امنیتی
تازه سازی

عضویت در سامانه

با عضویت خود به خانواده "ابیانه من" بپیوندید.

.: پايگاه اطلاع رساني ابيانه :. پست الکترونیک : info@myabyaneh.ir سامانه پیامکی : 30007004000700
© کلیه حقوق این سایت متعلق به پايگاه اطلاع رساني ابيانه بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است